تبلیغات
دهکده توریستی تنگراه ، بروز ترین اخبار ، تصاویر جالب ، پزشکی ، زناشویی ، سرگرمی ، سلامت ، گردشگری ، کودکان - اعدام یک دختر زیبا توسط گروهک تروریستی داعش

اعدام یک دختر زیبا توسط گروهک تروریستی داعش

این دختر زیبا بدست داعش گردن زده شد +عکس

این دختر زیبا به دست داعش گردن زده شد

این دختر زیبا بدست داعش گردن زده شد +عکس

این دختر زیبا بدست داعش گردن زده شد

 

رقیه حسن دختر جذاب و زیبای سوری به خاطر خبرنگاری و انتشار اخباری علیه گروهک تروریستی داعش اعدام شد . این گروهک تریوستی تکفیری به گزارش پارسناز در جدیدترین اقدام وحشیانه خود، نیسان ابراهیم با نام واقعی رقیه حسن محمد را اعدام کرد . جرم این دختر جوان سوری انتشار جنایت‌های داعش در فیسبوک و فضای مجازی عنوان شده است.

 

رقیه حسن با نام نیسان ابراهیم به خبرنگاری می پرداخت و یکی از فعالان گروه حقوق بشر در شهر الرقه بود.به گفته ابو محمد یکی از فعالان حقوق بشر وی در اخرین پست خود در تویتر نوشته است:”من بدست نیروهای داعش در الرقه افتاده ام و انها تصمیم دارند مرا بکشند و این برایم بهتر از ان است که دست و پای مرا ببرند و مرا گردن بزنند.

این دختر زیبا بدست داعش گردن زده شد +عکس

هنوز معلوم نشده رقیه حسن در چه تاریخی گردن زده شده است اما تویتر این بانوی زیبا از تاریخ 21 جولای سال قبل بروز نشده است.خانواده این دختر جوان سوری، سه روز قبل خبر مرگ دخترشان را دریافت نموده اند .شایان ذکر استرقیه حسن اولین دختر خبرنگار سوری است که بدست داعش گردن زده شده است .


منبع : پارس ناز

موضوع: به روز های داعـــش، برچسب ها: این دختر زیبا بدست داعش گردن زده شد، این دختر زیبا بدست داعش گردن زده شد +++عکس، اعدام یک دختر زیبا توسط گروهک تروریستی داعش،
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 17 دی 1394 ] [ 04:05 قبل از ظهر ] [ فرشید باقریان تبریان ]