تبلیغات
دهکده توریستی تنگراه ، بروز ترین اخبار ، تصاویر جالب ، پزشکی ، زناشویی ، سرگرمی ، سلامت ، گردشگری ، کودکان - وزیر ارشاد ، از برگزاری کنسرت در مشهد منصرف شدیم

وزیر ارشاد ، از برگزاری کنسرت در مشهد منصرف شدیم


علی جنتی گفت: با توجه به مزین بودن شهر مشهد به مرقد مطهر امام رضا (ع)، اجرای کنسرت ها در این شهر مخالفانی از جمله نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی را داشت که ما به نظر ایشان احترام گذاشتیم.
به گزارش خبرگزاری تنگراه نیـــوز، علی جنتی در حاشیه چهارمین جشن ایثار که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۶ مرداد ماه برگزار شد، درباره فیلم «فروشنده» گفت: اصل این فیلم مشکلی ندارد و شاید موسیقی تیتراژ آن دارای مشکل باشد ولی به طور کلی این فیلم هیچ مشکلی ندارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قانونی خواندن برگزاری کنسرت ها در سراسر کشورها گفت: با توجه به مزین بودن شهر مشهد به مرقد مطهر امام رضا (ع)، اجرای کنسرت ها در این شهر مخالفانی از جمله نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی را داشت که ما به نظر ایشان احترام گذاشته و با اینکه این کنسرت ها مشکل خاصی نداشت اما از ادامه اجرای آنها در این شهر صرف نظر کردیم.

جنتی گفت: با این حال کنسرت ها در دیگر شهرهای استان خراسان رضوی از جمله سبزوار ، نیشابور ، چناران و دیگر شهرها اجرا خواهد شد و به هیچ وجه قابل پذیرش نخواهد بود که از اجرای آنها جلوگیری شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: با تمام توان به خواسته مردم برای اجرای کنسرت ها در شهرهای سراسر کشور احترام گذاشته و برای تحقق آنها تلاش خواهیم کرد.

او همچنین در بخش دیگری از سخنانش گفت: در تدوین و تنظیم دو لایحه جامع رسانه ها و سازمان نظام رسانه ای با قرار دادن آن بر روی پورتال معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد از تمامی اصحاب رسانه نظر خواهی کرده که این اقدام در گذشته وجود نداشته و از اصحاب رسانه و نمایندگان آنها نظر خواهی صورت نمی گرفته است.

جنتی ادامه داد: لایحه جامع رسانه ای در واقع به عنوان جایگزین قانون فعلی مطبوعات می شود و در حال حاضر به دولت ارایه شده و در کمیسیون فرهنگی نیز مطرح است.

وی افزود: لایحه سازمان نظام صنفی رسانه ای هم روابط خبرنگاران با یکدیگر و با حاکمیت و صاحبان رسانه ها را مشخص می کند که یک لایحه مترقی است و آماده ارسال به دولت است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسشی مبنی بر ادامه انتشار هفته نامه یالثارات گفت: از نظرما و هیات نظارت بر مطبوعات این نشریه لغو مجوز شده و ادامه انتشار آن غیر قانونی است.

جنتی در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر برنامه های وزارت ارشاد در بازسازی سالن های تئاتر گفت: بازسازی سالن های تئاتر جزو کارهایی است که باید انجام شود .
موضوع: اخبار برگزیده، برچسب ها: فیلم فروشنده، برگزاری، امام رضا (ع)، موسیقی، تئاتر، خراسان رضوی، سازمان بوجه و برنامه،
ادامه مطلب
[ سه شنبه 26 مرداد 1395 ] [ 10:00 بعد از ظهر ] [ فرشید باقریان تبریان ]