تبلیغات
دهکده توریستی تنگراه ، بروز ترین اخبار ، تصاویر جالب ، پزشکی ، زناشویی ، سرگرمی ، سلامت ، گردشگری ، کودکان - دختری جوان که خودش را در میان داعشی ها منفجر کرد

دختری جوان که خودش را در میان داعشی ها منفجر کرد

دختر کردی که خودش را میان داعشی ها منفجر کرد + عکس

دختر کردی که خودش را میان داعشی ها منفجر کرد , یکی از کاربران توئیتر با انتشار تصویر زیر نوشت :  این خانم کُردِ مدافعِ  کوبانی دیروز خودش رو در میان نیروهای  داعش منفجر کرد.

 

هنوز تعداد دقیق کشته‌های داعش منتشر نشده است. گفتنی است منابع نزدیک به مخالفان دولت سوریه می گویند یک زن کرد مدافع کوبانی، با منفجر کردن خود در میان نیروهای گروه داعش ، تلفاتی را به آنها وارد کرده است .

دختر کردی که خودش را میان داعشی ها منفجر کرد + عکس

خبرگزاری ها به نقل از سازمان نظارت بر حقوق بشر در سوریه گزارش کرده اند که این مدافع کرد، عملیات انتحاری خود را در نزدیکی یک محل استقرار تروریست های داعش در شرق کوبانی انجام داده است. این سازمان می‌گوید که حمله انتحاری، به ایجاد تلفات جانی در میان نیروهای داعش منجر شده، هرچند میزان دقیق تلفات معلوم نیست.

 

این، نخستین مورد گزارش شده از انجام چنین عملیاتی از سوی یک زن کرد علیه تروریست‌های داعش است که خود، سابقه انجام عملیات انتحاری را دارند .


منبع : پارس ناز

موضوع: به روز های داعـــش، برچسب ها: دختر کردی که خودش را میان داعشی ها منفجر کرد، دختری جوان که خودش را در میان داعشی ها منفجر کرد، منفجر شدن دختر جوان، دختر جوان، منفجر، تلفات در گروهک داعش،
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 17 دی 1394 ] [ 04:15 قبل از ظهر ] [ فرشید باقریان تبریان ]